PDF Print E-mail

Każde mieszkanie jest zaprojektowane dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańca, przy jednoczesnym zachowaniu własnego gustu i stylu. Wszystkie pokoje mieszkańców są wyposażone w podstawowe meble. Łóżko szpitalne (z regulacją głowy i stóp) jest wyposażone w regulowane barierki (jeśli wymagane). Fotel i szafka nocna z lampą są także zapewnione. Ponadto, materace specjalistyczne są dostępne dla mieszkańców, którzy wykazują wysokie ryzyko związane z problemami skóry.

Zachęcamy mieszkańców i rodziny do zindywidualizowania pokóju Opieki Długoterminowej aby stworzyć dobrze znane ‘domowe” środowisko (np.: zdjęcia, lampa, kołdry, itp.) Dodatkowe meble mogą być dodane po konsultacji się z Dyrektorem Opieki.

Skrzyneczki z pamiątkami usytuowane na zewnątrz pokoju każdego mieszkańca umożliwiają wyeksponowanie pamiątek i fotografii. Te atrakcyjne elementy ułatwiają także mieszkańcom, szczególnie tym z zaburzeniami pamięci, identyfikowanie swoich pokoi.

Wszystkie pokoje są ogrzewane w zimie i chłodzone w lecie poprzez system manipulacji powietrza, podczas gdy wszystkie obszary wspólnego użytku są klimatyzowane. Każdy pokój mieszkańca posiada połączenia do telefonu, internetu i telewizji kablowej, jednak mieszkaniec jest zobowiązany zapłacić za koszty tych usług. Wszystkie urządzenia elektryczne muszą być zatwierdzone przez CSA.. Urządzenia elektrycznych, takie jak piece, grzejniki, kuchenki mikrofalowe, lodówki nie są dozwolone.

Dzwonki wzywające o pomoc znajdują się przy brzegu łóżka i w łazience.

Inline article positioning by Inline Module.
 
Copyright © 2012-2015 Copernicus Lodge! All rights reserved.
66 Roncesvalles Ave., Toronto, ON M6R 3A7